REBRÍČKY ONLINE FILMOV

VIAC NOVÉ - REGISTRÁCIA
loading
Online filmy Instagram

S03E05: El Juicio (Queen of the South, 2016)

S03E05: El Juicio (Queen of the South, 2016)
  CZ TITULKY
Akčný | Dráma | Thriller

VIDENÍ: 197
CSFD: 67 %
IMDb: 8/10


  Viac o seriáli

Teresa Mendozová (Alice Braga) musí utiecť z Mexika, keď zavraždia jej priateľa Güera a smrť hrozí aj ďalším drogovým dílerom v Sinaloe. Na úteku pred zabijakmi sa zranená Teresa ocitne v Spojených štátoch a útočisko nájde v texaskom Dallase, kde sa jej ujme stará známa Camila Vargasová (Veronica Falcónová), manželka gangsterského bossa dona Epifania Vargasa (Joaquim de Almeida). Camila preverí jej lojalitu a Teresa začne pre Camilu pracovať v drogovom biznise. Postupne sa vypracuje na mocnú gangsterskú šéfku v celej oblasti. Nikdy však nezabúda, že jej skutočným poslaním je pomstiť sa vrahovi svojho priateľa. Počas prípravy na pomstu Teresa pracuje pre kartel, učí sa triky a stratégie drogového dílera a pomaly sa prepracúva do vedenia organizácie. S pomocou svojich spojencov sa chystá zosadiť súčasného bossa, ktorý má na svedomí smrť jej priateľa, a ktorý zničil jej život, keď ju vyhnal z mexického domova.

REŽISÉR:
M.A. Fortin, Joshua John Miller
HERCI:
Alice Braga, Peter Gadiot, Veronica Falcón, Hemky Madera, Gerardo Taracena, Justina Machado, James Martinez, Joaquim de Almeida, Jeff Caperton, Mark Consuelos, Rod Hermansen, Lobo Sebastian, Marco Rodríguez, Pete O. Partida, Ara Celi, Alex Livinalli, Kenneth Wayne Bradley, Jorge Victoria, Ricardo Mestre, Rigo Sanchez, Stephen Monroe Taylor, Sal Lopez, Julio Cedillo, Joel de la Fuente, Vincent Rivera, Dimitrius Pulido, David Labiosa, Holt Boggs, GiGi Erneta, Rafael Amaya, Yancey Arias, Ximena Duque, Ryan O'Nan, John Pyper-Ferguson, Jon-Michael Ecker, Brett Cullen, Molly Burnett, Paola Andino, Brian Thornton, Claudia Ferri, Electra Avellán, Steven Bauer, Philip Anthony-Rodriguez, Keone Young, Katherine Willis, Jamie Hector, Todd Terry, Luke Youngblood, Jolene Andersen, Gerardo Davila, Drew Rin Varick, Cuyle Carvin, Miguel Pérez, Marco Perella, Caitlin Leahy, Ulysses Montoya, Alessandra Manon, Dominic Burgess, MC Lyte, John Walpole, Carlos Gómez, Travis Johns, Jorge A. Jimenez, Carlos Compean, Isaiah Cox, Jordi Mollà, Martha Higareda, Marius Biegai, Tina Ivlev, Iván Sánchez, Mark Mifsud, Jason Liebrecht, Carlos Guerrero, A Martinez, Luis Moncada, Zahn McClarnon, Cora Cardona, Pablo Esparza, Craig Nigh, West Liang, Remy Ma, Daniel Ross Owens, Manny Rey, Jeff Hephner, Naturi Naughton, Valene Kane, Shakira Barrera, Alfonso Herrera, Kirk Sisco, Roland Uribe
Loading...

Prehrať epizódu online

Epizódu spustíte zatvorením reklamy
UPOZORNENIE: Pred spustením videa sa v niektorých prípadoch môžu zobraziť reklamy s erotickým obsahom. Obsah týchto reklám nevieme ovplyvniť.
  • Pridať medzi obľúbené seriály
  • Pridať medzi videné epizódy
Pre túto funkciu musíte byť prihlásený/registrovaný!
X

Vypnite si AdBlock!

Máte zablokovaný prístup k videám, vzhľadom na to, že používate AdBlock.
Prosíme vypnite si ho a stránku načítajte opäť.


Návod ako spustiť video/titulky
  Nahlásiť problém s videom
ddssVŠETKY SÉRIENasledujúca epizóda Predchádzajúca epizóda
DOXXbet

Komentáre

Pridať komentár

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený/registrovaný!

Prihlásiť sa tu

ODPORÚČAME
Tipsport