Online filmy

S01E01: Primera Puntata (The Octopus, 1984)

S01E01: Primera Puntata (The Octopus, 1984)
  CZ DABING
Dráma | Krimi

VIDENÍ: 212
CSFD: 79 %
IMDb: 9/10


  Viac o seriáli

Policejní inspektor Corrado Cattani je přeložen na Sicílii s manželkou a dvanáctiletou dcerou Paolou. Jelikož se specializuje na mafii a s ní spojené obchodníky s drogami, jejichž transakce jsou kryty bankou a jeví se jako legální obchody, brzy se stane terčem vyhrožování. Po únosu své dcery je Cattani donucen odvolat žalobu proti hlavnímu podezřelému, a to i přes pohrdání svých kolegů. Paola se po únosu vrací v zuboženém stavu a Corrado se pouští do nemilosrdné odvety vůči zločincům.

REŽISÉR:
Damiano Damiani
HERCI:
Michele Placido, Patricia Millardet, Barbara De Rossi, Nicole Jamet, Angelo Infanti, Cariddi Nardulli, Vittorio Mezzogiorno, Martin Balsam, Mario Adorf, Raoul Bova, Flavio Bucci, Ennio Fantastichini, Remo Girone, Giuliana de Sio, Sergio Fantoni, Claude Rich, Florinda Bolkan, Gedeon Burkhard, Bruno Cremer, Stefan Danailov, Rolf Hoppe, Francisco Rabal, Luigi Diberti, François Périer, Alain Cuny, Marie Laforêt, Marcello Venditti, Paul Guers, Renato Mori, Alfonso Giganti, Vittorio Duse

Prehrať epizódu online

Epizódu spustíte zatvorením reklamy
UPOZORNENIE: Pred spustením videa sa v niektorých prípadoch môžu zobraziť reklamy s erotickým obsahom. Obsah týchto reklám nevieme ovplyvniť.
X

Vypnite si AdBlock!

Máte zablokovaný prístup k videám, vzhľadom na to, že používate AdBlock.
Prosíme vypnite si ho a stránku načítajte opäť.


Návod ako spustiť video/titulky
  Nahlásiť problém s videom
ddssVŠETKY SÉRIENasledujúca epizóda

ODPORÚČAME